22D-D012N104
PowerFlex 40P- 5.5kW (7.5HP) AC 变频器
Chevron LeftChevron Left
生命周期状态: 停止
ErrorsErrors
Rockwell Automation announces that as of June 30, 2025, the PowerFlex 40P- 5.5kW (7.5HP) AC 变频器 will be discontinued and no longer available for sale. Customers are encouraged to remove references to the affected product(s)
产品概览
可享更换服务
提供多种维修方式
生命周期状态: 停止
ErrorsErrors
产品概览
可享更换服务
提供多种维修方式
添加到BoM
  • 寻找支持
技术规格
基本信息
技术说明
制动IGBT
包含
输入电压额定值
480V AC
输出电流额定值
12A