22A-A2P1N113
PowerFlex 4- 0.4kW (0.5HP) AC 变频器
Chevron LeftChevron Left
生命周期状态: 停止
ErrorsErrors
Rockwell Automation announces that as of June 30, 2025, the PowerFlex 4- 0.4kW (0.5HP) AC 变频器 will be discontinued and no longer available for sale. Customers are encouraged to remove references to the affected product(s)
产品概览
可享更换服务
提供多种维修方式
生命周期状态: 停止
ErrorsErrors
产品概览
可享更换服务
提供多种维修方式
添加到BoM
  • 寻找支持
技术规格
基本信息
技术说明
频率额定值
50–60
输入电压额定值
240V AC
输出电流额定值
2.1A