20AD052A0AYNANC0
PowerFlex 70 AC 变频器 52A,40Hp 20A
ErrorsErrors
Rockwell Automation announces that as of May 30, 2027, the PowerFlex 70 AC 变频器 52A,40Hp 20A will be discontinued and no longer available for sale. Customers are encouraged to remove references to the affected product(s)
ErrorsErrors
振动
0.152mm (0.006″) 位移,1G峰值
主电压
480V
电源频率
50Hz
效率
在额定电流和标称线路电压下为97.5%
相对对称净电压容差
10%
输入频率范围
47 Hz
电压容差
−10%
储存温度
−40°C
相对湿度
5~95% 无凝露